top of page
  • Zdjęcie autoraWasze Obrączki

O czym warto pamiętać przy wyborze obrączek ślubnych. Część 1 - styl i preferencje

Zaktualizowano: 4 dni temu

Upewnijcie się, że Wasze obrączki będą pasować do Waszych stylów życia i gustów. Czy preferujecie coś klasycznego, nowoczesnego, czy może nietypowego? Czy lubicie styl minimalistyczny w obrączkach? A może wolicie obrączki ślubne mocno zdobione? Z białego, różowego czy żółtego złota?
Klasyczne obrączki z żółtego złota
Klasyczne obrączki z żółtego złota

Zdobione obrączki ślubne z ornamentami
Zdobione obrączki ślubne z ornamentami

Warto przyjrzeć się posiadanej biżuterii - dotyczy to raczej dziewczyn, ale chłopaki też czasem coś noszą - na przykład zegarki. Warto zastanowić się nad stylem swojego ubioru.


Nosisz biżuterię z żółtego złota?

Obrączki z takiego stopu będą świetnie pasować do Twojej biżuterii. To bezpieczny wybór. Z drugiej strony odmienny kolor obrączki spowoduje, że będzie ona bardziej widoczna. Co wybierasz?Ubierasz się klasycznie i nie lubisz ekstrawagancji?

Wybierz zatem takie właśnie obrączki - klasyczne, nie podlegające modom, zawsze "na czasie".

Ale może to jest właśnie chwila, w której można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa? Nietuzinkowe, artystyczne, unikalne obrączki ślubne mogą dodać nieco smaczku do Twojego klasycznego stylu.

Znów wybór należy do Was.


Nasza pracownia proponuje obrączki z charakterem.

Bez względu na to, jakiego wyboru dokonacie - Wasze Obrączki ślubne z naszej pracowni będą miały unikalny charakter - a to najważniejsza cecha, tych jedynych, Waszych, unikalnych, artystycznych obrączek ślubnych.otwarcie: Kup teraz, Kliknij tutaj, Przeczytaj to – i dołącz link. Możesz także zaprosić do komentowania posta.


W razie wątpliwości....

Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Cierpliwie wysłuchamy, z radością podpowiemy.

Zapraszamy do pracowni Wasze Obrączki.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page