top of page
  • Zdjęcie autoraWasze Obrączki

Co to jest soczewka w obrączce ślubnej?

Wewnętrzna soczewka w obrączce ślubnej powstaje przez nadanie jej specjalnego wewnętrznego przekroju, który powoduje zwiększenie komfortu noszenia obrączki. Obrączki z wewnętrzną soczewką są nazywane „komfortowymi obrączkami”.

Soczewka w obrączce ślubnej - cechy:

  1. Zaokrąglone, soczewkowate wnętrze: Wewnętrzna powierzchnia obrączki jest delikatnie zaokrąglona. Obrączka łatwiej wsuwa się na palec i z niego zsuwa.

  2. Dużo większy komfort noszenia: Dzięki wypukłej wewnętrznej powierzchni, obrączka nie przylega tak ściśle do skóry, co zmniejsza ryzyko otarć i podrażnień. Skóra oddycha i szybko wysycha po kąpieli.

  3. Lepsze dopasowanie sprawia, że obrączki z wewnętrzną soczewką przeważnie dobrze układają się na palcu, po prostu są wygodniejsze.

Soczewka w obrączce ślubnej - zalety:

  • Wygoda: Wielu klientów uznaje takie obrączki ślubne za bardziej komfortowe.

  • Mniejsze otarcia: Obrączka nie powoduje otarć ani podrażnień skóry., która swobodnie oddycha, a zamoczona szybko schnie.

  • Łatwiejsze zdejmowanie i zakładanie: Ta cecha powoduje, że tego typu obrączki ślubne polecane są osobom, których palce łatwo i często puchną.

Soczewka w obrączce ślubnej - wady:

  • Obrączkę z wewnętrzną soczewką zdecydowanie łatwiej zgubić, szczególnie w wodzie - na przykład w trakcie kąpieli w morzu.

Soczewka w obrączce ślubnej - porównanie z tradycyjnymi obrączkami:

  • Tradycyjne obrączki mają płaską wewnętrzną stronę, co może powodować większy dyskomfort przy długotrwałym noszeniu. Efekt ten jest odczuwalny szczególnie przy szerokich obrączkach ślubnych.

  • Obrączki z soczewką mają wypukłą wewnętrzną powierzchnię, co czasem zwiększa komfort i wygodę noszenia.


Artystyczne obrączki ślubne - Warszawa
Obrączki ślubne z wewnętrzną soczewką

6 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page