top of page

 

Praca nad obrączkami będzie przebiegać w trzech etapach. 

Etap pierwszy. Wstępny kontakt mailowy lub telefoniczny. 

W trakcie rozmowy zostaniecie szczegółowo poinformowani o: sposobie realizacji usługi, terminach, kosztach, zasadach. Wysłuchamy Waszych wyobrażeń, opowiemy o możliwościach realizacji pomysłu i wstępnie omówimy projekt (wygląd) obrączek. Po zaakceptowaniu ogólnych zasad ustalimy termin spotkania przygotowawczego.

Etap drugi. Spotkanie przygotowawcze w warszawskiej pracowni. 

Spotkanie przygotowawcze odbędzie się w pracowni złotniczej w Warszawie przy ulicy Narbutta i będzie trwać około pół godziny (w przypadku osób, dla których przyjazd do Warszawy jest kłopotliwą podróżą proponujemy spotkanie online lub połączenie drugiego i trzeciego etapu w jedno spotkanie). W trakcie spotkania zaprezentujemy Wam możliwości warsztatu złotniczego, wspólnie stworzymy projekt obrączek, zdecydujemy z jakiego materiału zostaną wykonane i wstępnie ustalimy zakres działań złotniczych możliwych do wykonania przez narzeczonych. Zakres tych pracy może ulec zmianie w trzecim etapie - w trakcie realizacji projektu. Podczas spotkania przygotowawczego ustalimy przybliżony termin realizacji trzeciego etapu - wspólnego wykonania obrączek.

Etap trzeci. Wykonanie obrączek w naszej pracowni - Warsztaty Obrączek ślubnych.

Proponujemy uczestnictwo w pracy przy złotych, ślubnych obrączkach, polegające na wykonaniu kilku specjalnie wyselekcjonowanych czynności, które nie zagrażają jakości waszych obrączek.
Wariant polegający na wspólnej pracy przy ślubnych obrączkach jest droższy od zwykłego zamówienia o 500 złotych. W trakcie spotkania będziemy robić pamiątkowe zdjęcia i kręcić krótki film. 

Niezapomniany dzień.

Zdajemy sobie sprawę, że obrączki są najważniejszym symbolem małżeństwa. Będą Wam o nim przypominać każdego dnia po ślubie. Dlatego chcielibyśmy, aby proces ich przygotowania był dla Was dniem równie symbolicznym i niezapomnianym. Obiecujemy, że czas spędzony na obrączkowych warsztatach w naszej pracowni złotniczej będzie dla Was wspaniałą przygodą.
Spotkanie może odbyć się zarówno w dzień powszedni jak i w weekend. Rano, po południu lub wieczorem.

Zapis fotograficzny i wideo ze spotkania.

Warsztaty zarejestrujemy dla Was na fotografiach i na filmie wideo, który później  będziecie mogli wpleść w film ze ślubu i pokazać, że Wasza wspólna droga do ceremonii ślubnej zaczęła się już na etapie tworzenia obrączek. Nie widzimy także żadnych przeszkód żebyście przyszli z własnym, profesjonalnym fotografem lub operatorem video.

Cena.

Cała usługa, na którą składają się 3 wymienione wyżej etapy kosztuje 1900 złotych (dla obrączek jednokolorowych, przy obrączkach wielokolorowych cena usługi może być nieco większa). Do ceny usługi należy doliczyć koszt materiału na obrączki. Cała kwota powinna być porównywalna do ceny obrączek, jaką musielibyście zapłacić, kupując je w salonie złotniczym. Należy pamiętać, że na ostateczną ilość zużytego materiału składają się gotowe obrączki oraz niewielki procent metalu, który w trakcie pracy uległ nieodwracalnej stracie.
Obrączki wykonane w zwykłym trybie (bez wspólnej pracy) - na zamówienie - będą tańsze o 500 złotych od wykonanych w trybie pełnej usługi (warsztaty obrączek ślubnych).

Na Wasze życzenie możemy pośredniczyć w wykonaniu grawerowanych napisów na obrączkach. Grawerowanie obrączek nie wchodzi w skład usługi standardowej. Grawerowane napisy za dodatkową opłatą wykona polecany przez nas grawer - wyjątkowej klasy fachowiec. Należy pamiętać, że obrączki do grawerowanie trzeba nam pozostawić na kilka dni. 
Gwarancja.

Na wykonane obrączki dajemy Gwarancję Wieczystą. Gwarantujemy, że obrączki zostały wykonane z najwyższej klasy stopu (nie dotyczy obrączek wykonanych z powierzonego materiału), 
zawierającego wyłącznie metale szlachetne, pozbawionego alergizujących domieszek (takich, jak na przykład nikiel). Gwarantujemy wieczystą trwałość naszych obrączek (nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych powstałych w wyniku nieostrożnego użytkowania obrączek). Jeśli zechcecie Państwo obrączki odświeżyć lub zmienić ich rozmiar - zapraszamy do naszej pracowni.

 

Zasady przeprowadzania warsztatów z robienia obrączek:  

Obrączki ślubne - Warszawa
bottom of page