top of page
  • Zdjęcie autoraWasze Obrączki

Jak wybrać idealne obrączki ślubne?

Wybór idealnych obrączek ślubnych to ważne zadanie, które warto przemyśleć. Oto kilka porad, które mogą Ci pomóc w wyborze:

  1. Ustal budżet: Zanim zaczniesz poszukiwania, określ swój budżet. Obrączki są dostępne w różnych przedziałach cenowych, więc warto wiedzieć, ile możesz przeznaczyć na ten cel. Pamiętaj, że cena materiału, z którego zrobione będą Wasze obrączki ślubne może się zmienić. Zastanów się jakie są aktualne tendencje zmiany tej ceny.

  2. Wybierz styl: Wasze Obrączki mogą być stworzone w różnych wariantach, takich jak klasyczne, boho, wiktoriańskie, jednokolorowe, personalizowane, wielokolorowe czy z oprawionymi kamieniami. Zastanów się, jaki styl najlepiej odzwierciedla Waszą osobowość i preferencje.

  3. Materiał i próba złota: Najpopularniejsze są obrączki ze stopów żółtego złota, ale coraz częściej można spotkać pary wybierające obrączki ze stopu różowego czy białego złota. Dominuje próba 585. Jeśli szukasz czegoś nietypowego - pomyśl na przykład o platynie lub stali damasceńskiej Wybierz materiał, który Ci odpowiada, i który mieści się w twoim budżecie.

  4. Dopasowanie i wykończenie: Obrączki powinny być odpowiednio dopasowane do palców, aby nie przeszkadzały w codziennym użytkowaniu. Wybierz wykończenie: matowe, błyszczące, młotkowane, grawerowane, piaskowane.

  5. Grawer: Grawer na obrączkach to świetny sposób, aby spersonalizować je. Najczęściej grawerowane są imiona narzeczonych lub inicjały wraz z datą ślubu. Nie musisz jednak ograniczać się do tak prostego wyboru. Pamiętaj, że na Waszych obrączkach można wygrawerować prawie wszystko - na przykład odciski palców, słowa piosenki, nuty, szerokość geograficzną, zapis EKG pracy serca... itp. itd.

Pamiętaj, że obrączki to biżuteria, która ma być noszona każdego dnia, przez wiele lat. Wybierz takie, które będą dla Was wygodne i idealnie oddadzą Waszą miłość i zaangażowanieWzory Waszych Obrączek
Wzory Waszych Obrączek


Przeróżne wasze obrączki ślubne
Przeróżne obrączki ślubne

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page