top of page
  • Zdjęcie autoraWasze Obrączki

Jakie są najnowsze trendy w obrączkach ślubnych w 2024 roku?

Pomysły na obrączki ślubne zmieniają się wraz z modą i gustami par, a najnowsze trendy w 2024 roku pokazują, że jest wiele możliwości do wyboru. Warto wspomnieć o dominujących stylach obrączek ślubnych w 2024 roku:

1. Minimalizm i prostota, czyli klasyka!

Obrączki ślubne o prostym, minimalistycznym designie zawsze są modne. Proste linie i rezygnacja z wszelkich zdobień powodują, że takie ślubne obrączki są bardzo eleganckie i zachowają swoją klasyczną piękność i szlachetność na zawsze.

2. Trendy w obrączkach ślubnych - różne kolory obrączek.

Stworzenie kompletu obrączek, w których jedna jest wykonana z białego złota, druga natomiast z żółtego oferuje nietuzinkowy wygląd i symbolizuje jedność dwóch osób o różnych gustach, a nawet różnych charakterach.

3. Matowe wykończenie powierzchni obrączek.

Matowe wykończenie powierzchni obrączek daje im niebanalny wygląd i "bezpieczeństwo" użytkowania. Takie obrączki są zabezpieczone przed nadmiernym rysowaniem. Matowy efekt może być osiągnięty w różny sposób i dawać różnoraki wygląd obrączek.

4. Teksturowane i młotkowane wykończenia.

Obrączki z teksturowanym lub młotkowanym wykończeniem charakteryzują się wyjątkową, artystyczną, ręcznie robioną powierzchnią. Tego rodzaju wykończenia dodają charakteru i indywidualności. W dodatku młotkowanie nasi klienci mogą wykonać samodzielnie na proponowanych przez nas warsztatach ślubnych.

5. Personalizacja i grawerowanie

Personalizację poprzez grawerowanie imion i dat trudno zaliczyć do tegorocznego trendu. Takie zdobienia są ponadczasowe. Jednak grawerowanie odcisków palców, EKG serca, współrzędnych geograficznych, ciekawych cytatów lub piktogramów to trend, który zdecydowanie zyskuje na popularności. Grawerowanie dodaje obrączkom ślubnym sentymentalnego znaczenia.

6. Vintage i retro inspiracje

Styl vintage, inspirowany obrączkami z różnych dekad - na przykład stylem wiktoriańskim, zdobywają coraz więcej zwolenników. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu szczególnie w odniesieniu do damskich obrączek ślubnych.


Obrączki ślubne - Warszawa
Klasyczne obrączki ślubne są ponadczasowe

5 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


bottom of page