top of page
  • Zdjęcie autoraWasze Obrączki

Obrączki Boho

Zaktualizowano: 16 kwi

Styl boho jest inspirowany elementami zaczerpniętymi z kultury etnicznej oraz hippie. Łączy w sobie ducha wolności, naturę i odrobinę romantyzmu. W modzie można określić go mianem stylu eklektycznego, gdyż łączy w sobie elementy zaczerpnięte z mody hippisowskiej, swobodę cygańskiej bohemy oraz wygodne fasony.

Ta estetyka wyróżnia się niepowtarzalnością i ekstrawagancją. Boho to przeciwieństwo prostoty i minimalizmu, to raczej bogactwo kolorów, wzorów i faktur.

Obrączki ślubne tworzone zgodnie z tym nurtem są wytwarzane zwykle z naturalnych materiałów. W naszej ofercie pierścionki dla pary młodej wykonane między innymi z platyny i stopów złota różnych kolorów. Taka biżuteria jest unikalna i pełna charakteru, a do tego trwała dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów.

Możemy stworzyć biżuterię z oprawionymi kamieniami szlachetnymi lub zaprojektować obrączki ślubne boho z ręcznie grawerowanymi zdobieniami, nawiązującymi do sztuki ludowej i natury, takimi jak wzory etniczne, ornamenty w formie liści lub kwiatów. Wybrane modele mogą mieć także nieregularne kształty. Często stosujemy również detale w stylu art deco lub retro.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią, gdzie udostępniliśmy dotychczas wykonane obrączki.Wasze Obrączki ślubne w stylu Boho z grawerowanym ornamentem
Obrączki ślubne z grawerowanym ornamentem

Wasze Obrączki ślubne w stylu Boho z grawerowanym motywem kwiatowym
Obrączki ślubne z motywem kwiatowym

Wasze Obrączki ślubne w stylu Boho wykonane z 3 kolorów złota
Obrączki ślubne wykonane z 3 kolorów złota

Wasze Obrączki ślubne w stylu Boho z grawerowanym motywem kwiatowym
Obrączki ślubne z motywem kwiatowym

Wasze Obrączki ślubne w stylu Boho z grawerowanym ornamentem
Obrączki ślubne z grawerowanym ornamentem

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page