top of page
  • Zdjęcie autoraWasze Obrączki

Obrączki klasyczne

Zaktualizowano: 16 kwi

W warszawskiej pracowni złotniczej Wasze Obrączki powstaje personalizowana biżuteria dopasowana do oczekiwań i stylu przyszłej pary młodej. Między innymi wykonujemy klasyczne złote obrączki ślubne, które charakteryzują się minimalizmem i ponadczasową elegancją. Nasze wyroby są produkowane ręcznie według tradycyjnych metod złotniczych przy użyciu wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu sprzedawane obrączki są trwałe i zarazem wygodne w codziennym noszeniu. Narzeczeni stawiają często na klasykę, decydując się na proste wzory wykonane z żółtego złota.

Do klasyki można także zaliczyć obrączki zdobione ręcznie grawerowanymi ornamentami, które wykonuje współpracujący z nami wysokiej klasy grawer. Mamy w kolekcji różnego typu ornamenty, możemy wykonać także personalizowany ornament według projektu klientów.

Proponujemy im klasyczne obrączki ślubne złote, do których produkcji używamy stopów złota próby 585 i 750. Poza kolorem żółtym, możemy zaoferować pierścionki z białego lub różowego złota. Ponadto w ofercie dostępna jest biżuteria z platyny, stopu palladu próby 500 oraz stali damasceńskiej połączonej ze złotem 750. W galerii można zapoznać się z licznymi inspiracjami i przykładowymi realizacjami projektów naszych klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą wizję zamawiającego.


Klasyczne obrączki ślubne z wypukłym profilem
Klasyczne obrączki ślubne z żółtego złota

Klasyczne, płaskie obrączki ślubne
Klasyczne, płaskie obrączki ślubne

Klasyczne, wypukłe obrączki ślubne
Klasyczne, wypukłe obrączki ślubne

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page