top of page
  • Zdjęcie autoraWasze Obrączki

Obrączki ślubne z kamieniami

Zaktualizowano: 16 kwi

W naszej ofercie udostępniamy biżuterię, która z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym błyszczące i luksusowe detale. Klienci mogą zdecydować się na obrączki ślubne z kamieniami szlachetnymi, w tym diamentami, szafirami oraz rubinami. Jako doświadczeni złotnicy nie polecamy oprawiania cyrkonii lub podobnych kamieni, które nie są zbyt trwałe i z czasem tracą swój blask, zmniejszając estetykę biżuterii. Zachęcamy do przejrzenia naszej bogatej galerii ze zdjęciami dotychczas wykonanych obrączek.

Podczas tworzenia biżuterii wykorzystujemy wyłącznie tradycyjne techniki zdobnicze. Wszystkie wyroby są wykonywane ręcznie. Obrączki z diamentami, rubinami oraz szafirami mogą powstać z kamieni szlachetnych dostarczonych przez klienta lub wysokiej jakości materiałów pochodzących od naszego zaufanego dostawcy. Realizujemy indywidualne zamówienia oraz prowadzimy warsztaty dla narzeczonych, podczas których – we współpracy ze złotnikiem – tworzą własne pierścionki ślubne.

Poprzez różnego rodzaju zdobienia można stworzyć unikatową biżuterię, podkreślającą indywidualność oraz gust przyszłej pary młodej. Obrączki można ozdobić pięknym, grawerowanym ornamentem, można użyć różne kolory złota, a można także oprawić w nich kamienie szlachetne. Diamenty to kamienie, które są wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Mogą na przykład stanowić symbol trwałego małżeństwa oraz potęgi uczucia łączącego daną parę. Doskonałym wyborem będą także ślubne obrączki z rubinami o charakterystycznej czerwonej barwie, która przez wielu jest przecież uznawana za kolor miłości.

W naszej warszawskiej pracowni jubilerskiej powstają również obrączki z szafirami, który może przybrać barwę niebieską, zieloną, pomarańczową, żółtą lub różową. Decydując się na zdobioną biżuterię ślubną, należy pamiętać, że koszt jej wykonania jest wyższy w porównaniu do ceny klasycznych, minimalistycznych wyrobów złotniczych. Proponujemy dowolną personalizację pierścionków poprzez dobór rodzaju, a także kształtu i wielkości kamieni szlachetnych, w tym diamentów i rubinów. Umożliwiamy również umieszczenie na wewnętrznej lub zewnętrznej części pierścionków ręcznie wykonanego grawerunku.


Należy pamiętać jednak, że obrączki z oprawionymi kamieniami są kłopotliwe przy zmianie ich rozmiaru.


Wasze Obrączki ślubne z żółtego złota. Damska z diamentem
Obrączki ślubne z żółtego złota

Wasze Obrączki ślubne z platyny. Damska z diamentami
Obrączki ślubne z platyny

Wasze Obrączki ślubne z żółtego złota. Damska z diamentem
Obrączki ślubne z żółtego złota

Wasze Obrączki ślubne pokryte czarnym rutenem. Damska z diamentem
Obrączki ślubne pokryte czarnym rutenem

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page