top of page
  • Zdjęcie autoraWasze Obrączki

Zalety warsztatów obrączkowych - część 2 - złoto sentymentalne

Pięknym pomysłem jest użycie tak zwanego złota sentymentalnego do wytworzenia Waszych obrączek ślubnych. W wielu rodzinnych domach przechowywane są złote przedmioty należące do bliskich lub dalszych przodków, członków rodziny. Złote obrączki dziadków, medalik po mamie, stary i podniszczony pierścionek babci mogą zyskać nowe życie jako część lub całość materiału, z którego powstaną Wasze Obrączki ślubne. No dobrze, ale co z tym mają wspólnego warsztaty ślubne organizowane przez pracownię Wasze Obrączki? Otóż takie warsztaty pozwalają Wam być naocznymi świadkami przemiany złota sentymentalnego w parę nowych obrączek ślubnych. To jest wzruszająca chwila i niejedna łza się w oku zakręciła w naszej pracowni w tak nostalgicznym momencie.

Dodatkowo zyskacie pewność, że nie staniecie się ofiarą jakiegoś oszustwa. Podobno nie wszystkie firmy podchodzą uczciwie do wykorzystywania złota sentymentalnego do tworzenia nowych przedmiotów.

Zapraszamy więc posiadaczy sentymentalnego złota na warsztaty obrączkowe do naszej pracowni.Obrączki po dziadkach - sentymentalne złoto
Obrączki po dziadkach - sentymentalne złoto

11 wyświetleń0 komentarzy

Σχόλια


bottom of page